Promosyon Saat

Promosyon Saat


Saat, promosyon amaçlı olarak marka ve firmaların sıklıkla kullanmakta olduğu ürünler arasında yer almaktadır. Promosyon saat ürünleri, çeşitli özelliklerde ve çeşitli ebatlarda üretebilmekte; firmaların beklentileri doğrultusunda kişiselleştirilebilmektedir.

Promosyon saat çalışması genellikle kurumsal firmaların gerçekleştirdiği ve kurumsallaşmak üzere çalışma yapan firmaların başvurduğu bir yöntemdir. Bu yöntem ile firmalar reklam çalışmalarına ivme kazandırmakta ve potansiyel müşterileri ile karşılaşma oranlarını yükseltmektedir.
Promosyon saatler akıllara gelebilecek olan her türlü sektör için kullanılabilmektedir. Gıda sektöründen teknoloji sektörüne, ulaşım sektöründen tekstil sektörüne kadar her bir sektörde hizmet veren firma ve markalar, bu promosyon ürününden yararlanabilmektedir. Bu ürünlerin oldukça fazla tercih edilme nedeni; yaygın kullanım alanına sahip olmasıdır.

Promosyon Saat Özellikleri


Promosyon saat çalışmaları çeşitli özelliklerle gerçekleştirilebilmektedir. Burada önemli olan; promosyon yapacak olan marka ve firmaların beklentileridir. Genel olarak üretimi gerçekleştirilen promosyon saat özellikleri şunlardır:

  • Baskılı duvar saati
  • Baskılı masa saati
  • Baskılı dijital saat
  • Baskılı kol saati
  • Baskılı alarmlı saat
  • Baskılı buzdolabı saati


Promosyon saat ürünleri çeşitli ortamlarda kullanılmak üzere üretilebilmektedir. Kullanım alanı ne olursa olsun tüm saatlerde firma ve markların logoları, telefon numaraları ve ürün fotoğraf baskıları yapılabilmektedir. Ayrıca saat ebatları seçeneği de oldukça fazladır. Eğer siz de firma ya da markanız için promosyon saat çalışması yapacak iseniz Yürek Çakmak'ın seçeneklerine göz atabilir, fiyat tekliflerini web site üzerinden kolaylıkla alabilirsiniz.

Promosyon Saat Avantajları


Promosyon saat çalışmaları marka ve firmalar için çeşitli avantajlar sunmaktadır. Reklam faaliyetleri arasında yerini alan promosyon çalışmalarının saat üzerine yapılmasının sağladığı avantajlar genel olarak şunlardır:
Reklamda süreklilik sağlamaktadır.
Promosyon saatler, kitlelerin ihtiyaçlarına hizmet etmektedir
Marka ve firmaların ekonomik koşullar altında reklam yapmasını sağlar
Promosyon saat ürünleri, özel işletmeler tarafından kullanılabildiği gibi kamusal hizmet veren kurumlar tarafından da tercih edilebilmektedir
Yaygın kullanım alanına sahiptir
Görünürlülüğü arttırır
Promosyon saatler özellikle ihtiyaca yönelik olarak kullanıldığı için avantajlıdır. Bu sayede reklamın sürekli hale gelmesi sağlanır ve markaların maliyetsiz bir şekilde uzun süre reklam yapabilmesinin yolu açılmış olur.

V30-520-F Plastik Duvar Saati   (#V30-520-F)

TL 24,80
Ürün Kodu : V30-520-F
Açıklama

EBAT : 29 x 33 cm

257 / 1 - 75
257 / 1 - 75
Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller www.yurekcakmak.com sitesine ve site sahibine aittir. copyright © 2017 - 2020