Promosyon Çakmak

Promosyon çakmak, herhangi bir firmanın mevcuttaki müşterilerine kendi ismini belirtmek ve ürünlerini tanıtmak için verdikleri çakmak çeşitleridir. Promosyon çakmakların satışı yapılmamakla birlikte, sadece tanıtım amacı güdülerek müşterilere iletilmektedir. 

Promosyon Çakmak İle İlgili Bilinmesi Gerekenler
Çakmak, herhangi bir maddeyi ateş ile tutuşturmaya yarayan ve içerisinde gaz bulunan ürünlerdir. Kibritten daha konforlu ve kolay kullanımlı olduğundan dolayı da sıklıkla tercih edilmektedir. Promosyon çakmak ise, firmaların ürettikleri ürünleri pazarlamak amacıyla ve ya kendi isimlerini duyurmak istekleri doğrultusunda, mevcut müşterilerine ya da müşteri adaylarına sundukları ürünler kapsamında yer almaktadır. Ürünlerin üzerinde firmaların adı, adresi ya da iletişim bilgileri bulunabilir. Bu, tamamen kendi firmasını tanıtmak isteyen kişiler ile ilgili bir durumdur. Promosyon ürünün üzerinde bulunması istenilen bilgi doğrultusunda işlem yapılmaktadır. Bu işlemi yapmak için de çeşitli aracılar bulunmaktadır. Promosyon ürünlerde en çok tercih edilenler arasında bulunan çakmakların hem taşıması kolaydır hem de tanıtım için çok uygun bir seçenektir. Promosyon çakmak siparişi vermek isteyen firma yetkilileri, yapım aşamasında kullanılan ürünler ve yazı kalitesi ile alakalı bilgi edinmelilerdir. Ayrıca çakmaklar renk olarak da seçilebilmektedir. Beyaz, kırmızı, mavi, siyah gibi renkler kullanılarak ister tek renk ister birden fazla renk ile sipariş verebilirsiniz.


Promosyon Ürün Nasıl Seçilir?


Öncelikle bilinmesi gereken en önemli unsur, promosyon olarak verilecek ürünlerin kullanım alanlarının dikkate alınmasıdır. Promosyon çakmak bu durum için uygun bir tercih olacaktır. Çakmaklar kişilerin Üzerlerinde sıklıkla taşıdıkları ürünlerdir. Bundan dolayı da gün içinde pek çok kez kullanılırlar. Her kullanıldıklarında da firma adı görülmektedir. En iyi reklam araçlarından biri olan promosyon ürün dağıtımı, pek çok firma tarafından da tercih edilmektedir. Boyut ve model olarak da farklılık gösteren promosyon çakmaklar için küçük ve ya büyük ebatlar arasından tercih yapılabilir. Bunun için promosyonun üzerinde olacak yazı da etken olacaktır. Eğer sadece firma ismi yazacaksa küçük boydaki çakmaklar da tercih edilebilir. İletişim bilgisi adres firma adı gibi fazla detaylı bir promosyon ürün istemeniz üzerine, çakmak boyutunu bu oranda seçmeniz gerekmektedir.

Telefon Tutucu Çakmak   (#P113)

TL 1,72
Ürün Kodu : P113
Baskı Ölçüsü : 3 x 1,2 cm ve 4,4 x 1x2 cm
Yakıt : Gaz
Açıklama

 

 • Seçenek
 • Stok Sayısı
 • Stok Kodu
 • Beyaz
 • 22.000
 • 113
 • Siyah
 • 30.000
 • 113
 • Kırmızı
 • 35.000
 • 113
 • Lacivert
 • 20.000
 • 113
 • Sarı
 • 5.000
 • 113

 


 

Kolay ve Pratik Kullanımıyla her yerde kollanım kolaylığı sağlayacak.

Evde İşyerinde Ofiste Cafe Heryerde Kullanılabilecek Olan Telefon Tutucu Promosyon Çakmak

Promosyon Telefon Tutucu Çakmak

Telefon Tutucu Çakmak

 


TELEFON TUTUCU ÇAKMAK

 

Ateş hayatın her aşamasında, her anında, her yerde ihtiyaç duyulan bir nesnedir. Ateşin tarihi insanlık tarihi ile neredeyse eş zamanlı olduğu tahmin edilmektedir. İlk olarak, doğada çok sık bulunan silisyumlu taşların birbirine sürtülmesi ile çevredeki otların ya da yanabilecek maddelerin tutuşması ile ilk kez ateş bulunduğu tahmin edilmektedir. Ateşin bulunması binlerce yıl öncesine dayanmasına rağmen, yakinen modern çakmakla tanışmamız 100 yıllık bir süreç bile değildir.

İlk kez 1823 yılında icat edilen bir mekanizma ile çakmak taşından kolayca kıvılcım üretilmeye başlanmış, 20. YY’ın ortalarına kadar da daha büyük bir ilerleme yaşanmamıştır. 20. YY’ın sonlarından itibaren ise çakmak üretimleri artmış her eve, her cebe girmeye başlamıştır. Çakmağın günümüzde kullanılmadığı kimse ya da kullanılmadığı alan neredeyse yoktur. Piknik sepetinden dağcının çantasına, kaynakçının çantasından acil durum çantasına kadar hemen her yerde bulunur ve hemen her yerde kullanılmaktadır, bunca alanda kullanılan Telefon Tutucu Çakmak olarak yanınızda gezdirdiğini ayrıca düşünün. 

Artık uzay ve teknoloji çağındayız. Her türlü malzeme, her türlü bilgi ve belgeye bir tuşla ulaşılabilmektedir. Cep telefonları ilk bulunduğunda yalnızca arama yapmak, mesaj almak amacıyla kullanılmaktaydı. Zaman geçtikte teknolojinin de gelişmesi ile yeni teknolojiler ardı sıra geldi. Önce basit kullanılabilen programlar, sonra “Edge” denilen kısa dalgalı internet bağlantıları derken günümüzde cep telefonları birçok bilgisayardan daha üstün özelliklere sahiptir. Artık internet siteleri bile bilgisayarlar ve cep telefonları için uyumlu modlarla yapılmakta, programlar yazılmakta, alışveriş siteleri hazırlanmaktadır. Bu internet sitelerini, alışveriş sitelerini, yazılan programları Telefon Tutucu Çakmak ile kullanmak çok kolay olacaktır.

TELEFON TUTUCU ÇAKMAK NEDİR?


Telefon Tutucu Çakmak buluşu ile, günümüzde en çok kullanılan aksesuar ve buluşlardan iki tanesi bir arada sunulmaktadır. Cep telefonu kullanıcıları cep telefonlarının kullanımları sırasında bazen saatlerce ellerinde tuttukları için gerek tutuşta, gerekse bakışta rahatsızlık yaşamaktadırlar. Çünkü günümüzde cep telefonu kullanıcıları hayatlarında boş buldukları hemen her anda cep telefonuna sarılıp cep telefonu kullanmaya başlıyorlar. Bu uzun kullanımlar ise boyun, bel, kol ağrısına sebebiyet verebilmektedir. 
Bu sıkıntı yalnızca ülkemizde değil, tüm dünyada zaman zaman ve yer yer sıkıntılara neden olabilmektedir. Bu sebepledir ki, yeni buluşlar, yeni teknolojiler yapılırken, bu sorunlar da göz önünde tutulmuştur. Cep telefonu kılıflarından tutun, araç içi tutacaklara, Telefon Tutucu Çakmak icadına kadar nice aparatlar icat edilmekte ve piyasaya sunulmaktadır. Bu aparat ve icatları müşteriler tarafından çok sıklıkla alınmakta ve yoğun bir şekilde kullanılmaktadır.

TELEFON TUTUCU ÇAKMAK NERLERDE KULLANILABİLİR?


Yürek Çakmak da Telefon Tutucu Çakmak icatları ile, piyasayı sallamayı hedeflemektedirler. İnsanların yanlarında en çok taşıdığı 2 obje, 2 aksesuar bir arada. Hem çakmak hem cep telefonunu, aynı anda taşıyıp, kullanım kolaylığı sağlayacak. Terminal, otobüs, havaalanı ya da piknik alanı düşünün. Cep telefonunu elinizde tutmak için efor sarfetmeden, cep telefonunuzu tabletinizi Telefon Tutucu Çakmak’ın yuvasına yerleştirerek saatlerde internette gezebilir, kitap okuyabilir, video film seyredebilir, fotoğraf galerisinde gezinebilirsiniz. Her ne yaparsanız yapın yanınızdaki bu aparat ile cep telefonu, tablet kullanımınız çok daha rahat ve estetik olacak. Ayrı bir aparat veya cihaz kullanmanıza gerek kalmaksızın, yapacaksınız. Farklı farklı renk seçimleri ile Telefon Tutucu Çakmak hem şık, hem estetik, hem farklı kullanımları ile sizi yalnız bırakmayacaktır. Hem ucuz, hem ulaşması kolay, hem kullanımı kolay olan bu aparat geleceğin icadı olabilir. Her an yanınızda taşıyarak elde tutmak, şekilden şekle girmek stresinden kurtulmuş olacaksınız. Kendinize alabileceğiniz gibi, arkadaşlarınıza hediye olarak da alabilirsiniz.

 DİĞER PROMOSYON ÇAKMAK  ÜRÜNLERİMİZİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

Renk Seçiniz :
25 / 1 - 25
25 / 1 - 25
Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller www.yurekcakmak.com sitesine ve site sahibine aittir. copyright © 2017 - 2020