Promosyon Çakmak

Promosyon ürünleri her dönem işletme sahiplerinin, siyasi partilerin, sivil toplum kuruluşlarının ve reklama ihtiyaç duyan tüm kurumsal ve bireysel herkesin ilk tercih ettiği satış ve pazarlamaya olanak sağlayan reklam yüzü olmuştur. Özellikle işletmeler kurumsal kimliklerini yansıtan, logolu çakmaklar ile müşterilerin her daim ceplerinde, ellerinde ve gittikleri her yerde ellerinin altında olmalarını istemişlerdir. Bu anlamda promosyon çakmak kategorisi promosyon ürünler içinde önemli ve değerli bir konuma sahiptir. Öyle ki çakmaklar her ortamda karşımıza çıkan, yeri geldiğinde oldukça değerli ve halk dilinde yer değiştiren ve elden ele dolaşan bir aksesuar yada gereçtir. Böylesine hızla yayılan, ihtiyaca göre herkesin kullandığı bir ürün üzerinde logo ile yer almak önemli bir reklam alanıdır.

Promosyon çakmak konusunda 1970 yılından günümüze deneyim ve uzmanlığa sahip firmamız ile sizde markanızı en iyi şekilde müşterilere sunacak çakmak modeline ve reklam görseline sahip olabilirsiniz. Yüksek kalitede baskı ve dünyaca ünlü çakmak markaları ile hizmet sunduğumuz promosyon çakmak alanında bugüne dek yüzlerce hatta binleri aşkın referansımız olmuştur. Ayrıca Türkiye ana satıcısı olduğumuz Cricket, CLIPPER, Tokai markalı çakmaklar ve kendi markamız olan Koko çakmaklar ile dilediğiniz renkte, dilediğiniz modelde ve dilediğiniz adette promosyon çakmak tasarımı ve üretimi gerçekleştirebilmekteyiz.

promosyon çakmak, modeller, renkleri ve fiyatları

Promosyon Çakmak Yapmak Neden Önemli?

Reklam sektörünün, geniş kitlelere ulaşabilmek için kullanmayı seçtiği yolların biri ve en önemlisi promosyondur. Böylesine önemli bir müşteri ile firma arasında ki iletişimi ve bağı sağlayan reklam çalışmasında müşterilerin her daim yanında ve cebinde taşıyacağı, gün içinde birçok defa kullanacağı, kullanırken başkalarının da kullanmasına fırsat sunacağı promosyon ürünü elbette ki çakmaklardır. Bu anlamda promosyon çakmak yaptırarak müşterilere ulaşım anlamında maliyeti düşük, yüksek adetlerde ve kesinlikle müşterilerinizin her daim yanında taşıyacağı logolu ürününüz olmasını sağlayabilirsiniz.

Bir müşterimiz promosyon çakmak yaptırmak adına önemli bir istatistik firmasından detay almış. Araştırmalarına göre 10.000 adet çakmak yaptırarak minimum 50.000 farklı mekanda yüz binlerce kişinin marka ile tanışması sağlanabiliyormuş. Yani tam olarak bizim tezimiz doğrulanmış oluyor. Düşük yani minimum maliyet ile yüksek yani maksimum kazanç.

Promosyon Çakmak Modelleri

Satışını gerçekleştirdiğimiz tüm çakmak markalarının baskıya uygun tüm modellerinde promosyon olarak markanızı ya da mesajınızı içeren promosyon çakmaklar üretebiliriz. Bu konuda promosyon çakmak modellerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Dilediğiniz adette ve dilediğiniz renkte çalışma gerçekleştirebilir ve ürünlerinize adresinize kargo ile gönderim sağlayabiliriz.

Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller www.yurekcakmak.com sitesine ve site sahibine aittir. copyright © 2017 - 2020