Islak Mendil

Promosyon Islak Mendil


Islak mendil, promosyon olarak sıklıkla kullanılan ürünler arasında yerini almaktadır. Promosyon ıslak mendil, kullanım için oldukça geniş bir alana sahip olduğundan dolayı çeşitli işletmeler tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir. Gıda sektöründen restoran işletmeciliğine, ulaşım sektöründen cafe işletmeciliğine kadar geniş bir alanda ıslak mendiller promosyon ürünü olarak kullanılmaktadır.
Günümüzde firmalar ve özellikle kurumsallaşmış olan firmalar, ıslak mendil ambalajları üzerine kendi logolarını bastırmakta ve ıslak mendil kullanımının yaygın olduğu işletmelere promosyon ürünü olarak servis etmektedir. Bu, bir çeşit reklam çalışmasıdır ve reklam çalışmaları kapsamında olan tanıtım ve tutundurma faaliyetleri arasında yerini almaktadır.

Promosyon Islak Mendil Özellikleri


Promosyon ıslak mendil ürünleri çeşitli özelliklerde üretilebilmektedir. Promosyon bir ıslak mendilin hangi özelliklerde üretileceği tamamıyla reklam çalışması yapan firmaların isteklerine bağlıdır. Farklı boy ve ölçülerde üretimi gerçekleştirilebilen promosyon ıslak mendillerin özellikleri şunlardır:

 •  Tek yön baskılı ıslak mendil
 •  Çift yön baskılı ıslak mendil
 • Kokulu ıslak mendil
 • Kolonyalı ıslak mendil
 • Kolonyasız ıslak mendil


Görüldüğü üzere promosyon ıslak mendiller farklı özelliklere sahip olabilmektedir. Promosyon çalışması yapacak olan firma, tercihlerine göre tek yönlü ya da çift yönlü olarak baskı yaptırabilmekte, ıslak mendil paketleri üzerinde logo, slogan, fotoğraf ve benzeri gibi kurumsal reklam çalışmalarına yer verebilmektedir.
Promosyon Islak Mendil Kullanımının Avantajları
Promosyon ıslak mendil çalışması, promosyon çalışması yapan firmaya pek çok avantaj sağlamaktadır. Bu avantajlardan ilki; uygun fiyata reklam çalışması yapılmasına olanak sağlıyor olmasıdır. Promosyon olarak ıslak mendil kullanımının avantajları şunlardır:

 • Islak mendil aracılığı ile oldukça geniş kitleye hitap edilir
 • Tutundurma faaliyetleri kapsamında etkilidir
 • Markanın görünürlülüğünü arttırır
 • Farklı alanlarda potansiyel müşteri ile karşılaşma sağlanır
 • Satışların artmasında etkili olur
 • Düşük bütçeli reklam yapılmasını sağlar
 • Geniş kullanım alanına sahiptir


Bir firmanın ya da markanın promosyon ıslak mendil ürünlerini reklam amaçlı kullanması oldukça yaygındır. Tercih edilecek olan ıslak mendillerin kalitesi, potansiyel müşterilerin marka algısına da etki etmektedir. Bu nedenle, markaların müşterilerde olumlu bir etki bırakması için kaliteli malzemelerle üretilmiş olan ıslak mendil tercih etmesi tavsiye edilmektedir. Kaliteli ıslak mendil promosyon çalışmaları için Yürek Çakmak ile iletişime geçebilirsiniz.

5 / 1 - 5
7x12 Islak Mendıl

7x12 Islak Mendıl

Fiyat Teklifi İsteyiniz
7 x 10 Islak Mendıl

7 x 10 Islak Mendıl

Fiyat Teklifi İsteyiniz
6 x 10 Islak Mendıl

6 x 10 Islak Mendıl

Fiyat Teklifi İsteyiniz
6 x 8 Islak Mendıl

6 x 8 Islak Mendıl

Fiyat Teklifi İsteyiniz
5 / 1 - 5
Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller www.yurekcakmak.com sitesine ve site sahibine aittir. copyright © 2017 - 2020