Hakkımızda

Şirketimizin 1973 yılından bu yana hızlı tüketilen mallar piyasasında, özellikle 'Çakmak' sektöründe faaliyet göstermektedir. Genellikle seri üretim Promosyon Ürünleri için imalat yapan Yürek Çakmak, toptan çakmak tedariği de sağlamaktadır.

ŞİRKETIMIZ YÜREK ÇAKMAK

Türkiye' de çakmak imalatı yapan sayılı firmalardan biri olan YUREK ÇAKMAK; KOKO markasıyla üretmiş olduğu çakmakların imal edip satmanın gururunu, emek ve paranın yine bizim insanımıza dönmesinin sevincini yaşamaktadır.
KOKO ÇAKMAK; 5000 m2 kapalı alanda tam otomatik makinalarla imalat yapmaktadır. Firmamızın üretim kapasitesi aylık 10 milyon adete kadar ulaşmakta olup, imalatını yaptığımız tüm çakmaklarımız % 100 firmamız garantisi altındadır.
Cricket , Clipper , Tokai çakmaklarının Türkiye bayisi olan Yürek Çakmak uygun fiyat ve geniş ürün yelpazesiyle sektörün öncü kuruluşlarındandır. Firmamız bu ürünlerin yanı sıra;

Yürek Çakmak, Promosyon ve Spot için üretilen ürünlerini resmi web sitesi üzerinden toptan olarak satışa sunmaktadır. Birçok özel firmaya toptan çakmak üretimi yapan Yürek Çakmak, aynı zamanda onlarca farklı promosyon ürünü de üretmektedir. Çakmak üretimi yapan Yürek Çakmak Taraftar ürünlerini de lisanslı olarak toptan satışa sunmaktadır. Firmalar ya da bireysel kişiler için toptan üretimimizin yanı sıra Promosyon Çakmak Fırma Logosunu özel üretim yaparak siparişleri de almaktayız. Özel ürünlerinize de baskı yaptırmak için İletişim bölümümüzdeki bilgileri kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller www.yurekcakmak.com sitesine ve site sahibine aittir. copyright © 2017 - 2019